apetit sexual

Disfunctii sexuale masculine

Postata de simona40128809 cu 15 ani in urma.

am si eu o problema...de la o vreme in timpul actului sexual imi pierd apetitu si pur si simplu mi se culca si nu pot sa fac nimic pt a-si reveni...va rog ajutati-ma si pe mn...e o treaba destul de serioasa pt mine...

Raspunsuri (8)

TANIA2127817

acum 15 ani

Buna!Eu sunt femeie si nu prea am apetit sexual,si atunci folosesc stimulente.Dar cauzele pot fi de mai multe feluri,ma mir ca nu le stii.ex:varsta,lipsa de dorinta,partenera sau pe cale medicala pt care va trebui sa mergi la un sexolog sau urolog.succes.

iulian162

acum 15 ani

Buna, parereea mea cred ca este si partenera, ar trebui sa fie si ea mai intelegatoare si sa stie cum sa te ia, probabil ai si tu nevoie de timp.

ANTONIA391448

acum 15 ani

vreau sa te intreb ptr. sunt medic daca cumva teai mai culcat si cu alte femei inafara de sotia ta?
te intreb asta ptr ati da un raspuns cit mai corect la problema ta

ANTONIA391448

acum 15 ani

si ar mai fi o cauza ca sa ai erectie corecta va trebui sa faci mai mult preludiu sotiei de explu.. sai pui mina in zonele erogene sa o saruti cu pofta sa o lasi sati suga penisul in situatia asta va veti simti foarte bine amindoi si inca ceva vatrebui sa faceti mai mult sex daca se poate de 3 4 ori pe zi

paul@@

acum 14 ani

Buna..si problema mea e la fel.. am 36 ani,casatorita de 12..nu am apetit sexul,..si de fiecare data cand incercam...ma enervez pt ca nu nici macar nu ma excit aproape deloc..orgasm..de vreo 3,4 ani..nu mai am..sotul..e plecat..ne intalmim rar,si de fiecare data..nu iese nimic.Problema ma ingrijoreaza f tare...simt ca nu mai sunt femeie,nu pot oferi nimic,

Alex

acum 14 ani

Pentru Antonia3 ,as vrea sa te intreb daca esti medic specialist in aceste probleme,as dori sa vin la tine la clinica.Daca nu te rog sa ma indrumi catre o clinica buna sau o doctorita in domeniu.Iti multumesc anticipat.

Roberto fux

acum 14 ani

incercati lucruri noi gen o partida in aer liber:) jucati-va...nu trebuie sa lasati sa intervina monotonia;) duceti-va la un sex shop luati-va niste biciuri catuse chestii dastea..glm;)

Vitalie C.M.V.I.

acum 13 ani

Ptr baetii care penisul nu se ridica sau, repede termina, parerea mea e ca dupa fiecare data cind plecam la WC (baetii) trebue sa ne salam regulat penisul sau macar cu hirttie egienica, citeodata e bine si cu mina nu numai contacte sexual si daca ai sotie trebue citeodata si sa sarute pe penis sincer nu e gluma incercati si sunt rezultate la sigur..