am si eu o intrebare

Disfunctii sexuale masculine

Postata de diana107123630 cu 15 ani in urma.

am probleme cu erectia..am 23 ani,si nsuht cum sa rezolv si eu aceasta problema...un contact normal cu o fata este ok..insa cand ajung sa fac sex nu am erectie in totalitate...cum pot sa fac?multumesc anticpat...nu as vrea sa recurg la pastile gen...

Raspunsuri (3)

Florian Alex

acum 15 ani

Te streseaza ceva in relatia cu partenera ta? Esti obosit...?

Jitaru2

acum 15 ani

va sfatuiesc sa mergeti la un urolog, sexolog sau psihiatru. mai mult nu stiu. dar nu demult cineva a fost tot cu poblema aceasta la urolog si medicul i-a spus sa ia Viagra. medicii acestea.......... si el are 38 de ani.

aixan10

acum 14 ani

mda mie mi-a recomandat cialis