Am scapat de ejaculare prematura

Disfunctii sexuale masculine

Postata de razvan_rrr cu 10 ani in urma.

Salut. Am o disfunctie stanjenitoare, si anume sufar de ejaculare precoce. Dupa toate cate le-am incercat, am gasit un supliment din plante care e nemaipomenit. Se numeste ******** si am o intrebare: efectele sunt permanente? Pe cutie asa scrie, dar sunt curios daca a mai luat cineva. Daca cauti in google ********* pret, primul site. Multumesc.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

N-am inteles, tu faci reclama sau ce? Aici nu cred ca se fac reclame de genul, ci se pun intrebari medicale.

aly1990

acum 9 ani

daca ai putea sa imi spui si mie cum se numeste ce ai folosit tu ar fi ok acceiasi problema imi da si mie de cap si este foarteee incomoda multumesc