am probleme cu ejacularea precoce credeti ca thian li m-ar putea ajuta?

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila Tulburari sexuale

Postata de MembruMobileApp1488708712 cu 7 ani in urma.

am 47 ani casatorit un copil dar aproape din totdeauna am avut probleme cu ejacularea precoce ce ma sfatuiti adica unde trebuie sa ma adresez ce medicatie trebuie sa iau etc

Raspunsuri (2)

stoiancosmin

acum 6 ani

Poate sa ajute orice produs pentru cresterea potentei. Eu luam pornpropils la nevoie. Chiar si asa cel mai indicat e sa mergi la un medic urolog ca iti va prescrie el ce trebuie sa iei.

dragumariana

acum 6 ani

Suplimentele sunt utile cu conditia ca alimentatia noastra sa fie una adecvata fara prea multe grasimi si sa facem si sport in fiecare zi.