Am o umflatura in zona abdomenului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1499375532 cu 6 ani in urma.

Am o umflatura in zona abdomenului pe care o simt doar cand stau intinsa pe pat. O am cred ca de mai bine de o luna si cateodata O simt mai accentuata. Nu m a durut niciodata si nici zona nu doare, nu simt nimic doar ca ma cam sperie. E fix intre sold si buric, vine pe diagonala, fix la jumatate. Se simte ca o piatra si doar cand apas putin. Ce poate fi?

Raspunsuri (1)

molnardana

acum 6 ani

Poate sa fie orice, de la lipom, fibrom pana la alte chisturi si acumulari de genu....