am o problema....cu usturimea penisului

Disfunctii sexuale masculine

Postata de andrei1983 cu 13 ani in urma.

am prietena de 3 ani si pana acum 2 zile nu aveam nimic in schimb acum 2 seri faceam sex si la inceput era bine apoi pe la mijlocul actului am simtit ca ma ustura penisul nu am avut alte relatii sexuale de cat timp sunt cu ea problema e ca ma usura numai cand incep sa fac sex cand pa pis nu,am 26 de ani multumesc

Raspunsuri (15)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Andrei,
Prietena ta are vreo scurgere mai colorata? Tu ai constatat aparitia unor mici punctulete rosietice sau a unei secretii la nivelul glandului?
Este posibil sa fie candida, care la majoritatea barbatilor trece neobservata. pentru mai multa siguranta, adresaeza-te cabinetului de dermatovenerice.
Mult succes !

andrei1983

acum 13 ani

ok multumesc

elena

acum 13 ani

salut,spunetimi va rog de ce prietenul meu are usturimi mari la urinare si dureri

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Daca are usturimi mari la urinare inseamna ca este vorba de vreo infectie urinara. Sigur este nevoie de mai multe analize. Recomandarea mea sa se adreseze medicului urolog care ii poate recomanda un tratament adecvat .

Flavius Cercel

acum 11 ani

Buna ziua,
Am o rugaminte in speranta ca raspunsul la intrebarea mea nu va trece neobservat, Va Multumesc.
In urma cu 3-4 zile am fost invitat impreuna cu sotia la o pizza de un cuplu, (prieteni comuni).
Am servit pizza, insa am fost singurul care a folosit un sos foarte spicy care nu pot spune ca nu mi-a placut insa de doua zile inca simt o usturime interioara a glandului asemeni la urinare, nu sunt iritat, nu sunt scurgeri, nu e nimic.... si totusi acea usoara usturime inca exista.
Cu respect ....

Va multumesc!

Flavius Cercel

acum 11 ani

Buna ziua,
Am o rugaminte in speranta ca raspunsul la intrebarea mea nu va trece neobservat, Va Multumesc.
In urma cu 3-4 zile am fost invitat impreuna cu sotia la o pizza de un cuplu, (prieteni comuni).
Am servit pizza, insa am fost singurul care a folosit un sos foarte spicy care nu pot spune ca nu mi-a placut insa de doua zile inca simt o usturime interioara a glandului asemeni la urinare, nu sunt iritat, nu sunt scurgeri, nu e nimic.... si totusi acea usoara usturime inca exista.
Cu respect ....

Va multumesc!

alex

acum 11 ani

Buna! Varog sa ma ajutati si pe mine de vreo doua zile ma mininca penisul,si la virf e de culoare rosie si parca pielea de la virf se stringe!

Cosmin C

acum 11 ani

Am 17 ani sunt din bucuresti si am o mare problema. Ma ustura pe nisul de vreo 2 saptamani si ma doare. Imi trece numai daca fac p***a. De ce ce se intampla?

aschi

acum 9 ani

A ia ceasta problema din cauza ca nu esti in stare sa ti faci o iubita!

dima

acum 9 ani

Buna am o problema mia aparut multe punctulete albe in jurul penisului si simt usturime ce fac in acest caz la ce medic ma adresez sau care poate fi motivul rog seriozitate

imbrisca alexandru iosif

acum 8 ani

am o problema ma ustura penisu si ochii

Constantin vasile

acum 8 ani

Ma usura penisul

Constantin vasile

acum 8 ani

Ma ustura si ma doare penisul

Cătălin

acum 8 ani

Buna am o problema dupa ce ejaculez de doua ori ma usura penisul si merg la toaleta din 2 in 2 minute ce se intampla?Dupa un timp 1-2 zile nu ma mai ustura si nu am nimic si dupa cand fac lafel iar ma ustura ce as putea face sa scap de problema asta va rog ajutati-ma

Deivid

acum un an

Bună seara am și eu o problema de câteva zile am o usturime ușoară pe piele penisului la interior, când fac sex de multe ori ma ustura foarte tare
Menționez ca am făcut sex neprotejat cu prietena mea. Mulțumesc anticipat