Am erectie , dar o pierd inainte de act

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1496880303 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 31 de ani si pana acum nu am avut nici o problema din punct de vedere erectil,dar am cunoscut o fata si nu stiu ce se intampla...am erectie,dar cand sa ajung ,sau sa incep actul sexual,erectia dispare. Ea imi spune ca e ok si incearca sa ma faca sa ma simt bine,dar psihic nu prea sunt si nu inteleg de ce ...ce se intampla cu mine. Daca m-ati putea ajuta cu un sfat ar fi minunat. Multumesc!

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686

dragumariana

acum 6 ani

Poate sa fie si pe fond psihologic. Medicul urolog te va lamuri. Nu cerd ca e ceva grav!

MembruMobileAppdaculdinapuseni

acum 6 ani

Prea mult preludiu,stres sau exces de masturbare.