Am 3 BubițE Una Langa Cealaltă Pe Capul Penisului De Ceva Timp, Mă PutețI Ajuta?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11581860969 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, am 20 de ani și de vreo 3 luni am pe capul penisului către vârf 3 bubițe una langa cealaltă care par a fi o structura mai mult , sunt albe și puțin umflate , seamănă cu niște pete de grăsime, dar totuși nu se sparg la atingere . Mi au apărut când am fost bolnav , vre-o luna de zile fara sa merg la medic ( am avut început de ciuperca in gat). Nu prea merg la medic deoarece mă îmbolnăvesc foarte rar și trece de la sine , dar atunci nu a fost așa. După ce am mers la medic in 3 zile pe medicație am fost ca nou, și părea că și structura dispăre, dar a reapărut înainte să dispară complet (s a micșorat și după a revenit ) . Nu mă mănâncă, nu mă doare, nimic. Doar este acolo și mă deranjează mult vizual pentru că nu știu ce este . O sa merg la medic cat de curând , cel mai probabil luna viitoare deoarece am multe pe cap momentan , dar între timp as vrea niste sfaturi , ce ar putea sa fie? Pot sa arat poze daca ajuta . Mulțumesc .

Raspunsuri (3)

Utilizator11581860969

acum 3 ani

Țin să menționez că am făcut sex cu prietena mea și înainte și după chestia asta, iar ea este perfect sănătoasă cu analize cu tot.

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958

Utilizator11581860969

acum 3 ani

Am bubițe albe, pe capul penisului , puțin mai jos de zona pe unde urinez. Sunt 3 si sunt una langa cealaltă.