Am 18 ani si nu pot decalota in erectie, ce sa fac?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de JustMe cu 3 ani in urma.

Nu m-a deranjat niciodată prepuțul, insa vreau sa stiu daca penisul poate functiona fara sa fiu operat. Din câte am citit, ceea ce am ar putea fi o fimoză, dar nu am avut probleme la urinare sau la masturbare.
Aștept un răspuns, in ce moment ar trebui consultat medicul?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/fimoza-cauze-simptome-tratament_17241