ajutor !!!!!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de adasdasda cu 12 ani in urma.

cum imi pot da seama daca sunt gay? explicati-mi va rog frumos

Raspunsuri (6)

zuza

acum 12 ani

Simplu: daca iti plac barbatii din punct de vedere sexual. Poti fi si bisexual, nu neaparat gay sau hetero. Si nu e nici o drama.

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

homo- atractie sexuala numai pentru persoane de acelasi sex

ion

acum 12 ani

am un apetit sexual foarte dezvoltat nu stiu ce sa fac am ajuns sa mi fac poftele cu animale si sunt atras si de barbati

ppt

acum 12 ani

gay...zoofil sau cu chef de glume

alin2002

acum 12 ani

daca te uiti pe acasa tv, esti gay

alin2002

acum 12 ani

daca te uiti pe acasa tv, esti gay