Ajutor....urgent va rog

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MARY1995 cu 10 ani in urma.

Am 18 ani si penisul in erectie de 11cm..ce sa fac?? Din punct de vedere genetic stau bine..am un frate care are 23 de ani si un penis in erectie de 15-16 cm...Vreau sa-mi incep viata sexuala si mi-e frica......Eu ce sa fac ??? imi va mai creste sau nu??? SA astept ?? Astept sfaturile medicilor sa-mi raspunda si mie va rog

Raspunsuri (1)

Anonimus

acum 10 ani

Draga prietene, pot spune doar ca penisul tau va mai crest pana la varsta de 21-22 de ani, dar nu mult. La fel cum spuneai si de fratele tau si marimea penisului lui nu este chiar mare, este normala. Acest lucru este genetic ,dar viata sexuala ti`o poti incepe linistit deoarece nu marimea penisului conteaza intotdeauna ;)