Acid Fluoric CH9

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Dayaccus cu 12 ani in urma.

Poate sa imi spuna cineva unde gasesc Acid Fluoric(Fluoricum Acidum), am incercat in mai multe farmacii dar nu aveau.

Raspunsuri (9)

google

acum 12 ani

Farmacie Dona: Bucuresti Sectorul 2 Sos. Mihai Bravu, nr.122, bl.D27
L-V:7.30-22.00; S:8.00-20.00; D:8.00-18.00 tel:0212524536

Dayaccus

acum 12 ani

Sunt din provincie(Baia Mare) iar online nu am gasit nicaieri, ca as comanda online.

Filipa

acum 12 ani

Fiind un remediu homeopat, cauta o farmacie care distribuie si produse homeopate sau o farmacie homeopata.

Filipa

acum 12 ani

Iata o farmacie care distribuie produse homeopate in Baia Mare.
PHARMACLIN S.R.L
MARAMURES, 430031 BAIA MARE, STR GEORGE COSBUC, NR. 31

homeopate, distribuitor, produse medicinale, farmacii, plante medicinale, ceai, medicamente

Dayaccus

acum 12 ani

Mersi mult. am gasit si eu una:

FARMACIA REMEDIUM S.R.L
MARAMURES, 430201 BAIA MARE, BD REPUBLICII, NR. 22

farmacii umane, siropuri, vata, homeopatie, distribuitor, farmacie umana, ceai, parafarmaceutice, umana, spirt, sanatate, seringi, plante medicinale, homeopate, farmacii, tincturi, produse chimice

Filipa

acum 12 ani

Alte farmacii: Farm Remedium in str. Republicii, nr 22, tel 0262/224774
Farm Remedium str. George Cosbuc, tel 0262/215192.

Dayaccus

acum 12 ani

Am sunat la toate farmaciile astea si nu au produsul iar o farmacie homeopata nu exista in Baia Mare

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Vasile

acum 11 ani

Exista o famacie homeopata in Baia Mare, farmacia Phytal, str Iuliu Maniu 5/52, am cumparat de acolo multe produse homeopate.