Viata sexuală ?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Utilizator11557429525 cu 4 ani in urma.

Buna seara. Am nevoie de o îndrumare si un sfat. Ultimul contact sexual a avut loc la începutul lunii februarie iar menstruatia mi-a venit exact cum trebuia, in luna martie a venit la aceeași dată insa in luna aprilie nu a venit deloc. Intrebarea mea este: poate fi vreo anume dereglare hormonala sau poate fi vorba despre o sarcina?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859