Uter retrovers

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Annielies cu 9 ani in urma.

Am microchisturi si uter retrovers? Cand am fost la doctor si mi-a facut ecografie mi-a spsu ca am microchisturi( nu ovulez). Exista vreo sansa sa raman insarcinata?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 9 ani

pentru microchisturi iti recomand 3 luni de extract de mladite de zmeur cu extract de coacaz negru. poti ramane insarcinata si cu uter retrovers!