uter nedezvoltat

Disfunctii sexuale feminine

Postata de sf.med. cu 12 ani in urma.

am un uter de 6cm,poate creste in limite normale prin tratament cu anticonceptionale?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Din cate stiu nu exista metoda pentru a face un uter nedezvoltat sa se dezvolte.

sf.med.

acum 12 ani

nu stiu ce sa zic doctora mea a spus k se poate important e sa raman odata de doua ori insarcinata si dupa pierderea acestora el incepe sa se dezvolte