Scurgeri maronii dupa o saptamana de la terminarea ciclului?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Utilizator11562671514 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Am avut ciclu acum doua saptamani si jumatate. Dupa ce s-a terminat, la o saptamana distanta, a inceput sa imi curga lichid maroniu. Inca mai curge. In total sunt 5 zile de cand imi curge lichidul acesta maroniu, cateodata si mici cheaguri. Nu inteleg de ce. Tin sa mentionez ca nu iau anticonceptionale si am avut un contact sexual protejat in timpul menstruatiei, deci nu cred ca ar fi vreo problema de sarcina. Ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504

Utilizator11564940319

acum 4 ani

De ce imi mai curge acel lichid maroniu dar chiar și sângeriu după terminarea menstruației și am stări de anemie și dureri de cap