Scurgere maronie deschisa

Disfunctii sexuale feminine

Postata de AlissBrie cu 9 ani in urma.

Va rog frumos sa ma ajutati! In urma cu 2 zile am facut dragoste cu prietenul meu (neprotejat) .Au avut loc in total 3 partide,la 2 dintre ele am folosit prezervativ,insa la cea de a 3-a am facut fara.El a avut grija sa nu se termine in mine,iar in legatura cu lichidul seminal stiam despre el cu cat ejaculeaza de mai multe ori cu atat acesta nu va mai aparea...am facut pauze destul de mari intre cele 3 partide.
Totul bine si frumos pana cand m-am trezit dupa 2 zile,dimineata,cu o pata mica si stearsa de sange pe chiloti.Seara,cand m-am dus la toaleta am observat ca am avut o scurgere cum nu mai avusesem pana acum,era maro deschis si lipicios intr-o cantitate ceva mai mare si avea mirosul iaurtului cu zmeura,iar pe hartia igienica a ramas putin sange,ca si cum mi-ar fi venit ciclul,insa tot lipicios si foarte putin.Sa fie vorba de sarcina sau vreo infectie?Poate sa apara semne dupa doar 2 zile?Sau poate fi si ceva normal?

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum 9 ani

Cel mai bine ar fi sa mergi la ginecolog, sa iti faci un control. Poate nu e nimic, poate e nevoie de tratament.

irinaivan

acum 9 ani

Buna, Aliss. Eu iti recomand sa mergi de urgenta la un medic specialist, ginecolog. Nu cred ca este in regula ce ti se intampla, poate e vorba de o infectie care nu trebuie lasata netratata! Eu iti recomand medicul Silviu Istoc, de la Medicover. Eu am mers la dumnealui pentru o infectie cu candida care se agravase in timp. Sper sa te ajute aceste informatii!