sangerare

Disfunctii sexuale feminine

Postata de bxdd cu 8 ani in urma.

buna... luna trecuta mi-a venit ciclul menstrual pe 17 aprilie dupa asta in saptamana urmatoare am avut un contact sexual ne protejat dar cu ejaculare in exterior ... iar la o saptamana jumatate mi-au aparat usoare sangerari dar din ce in ce mai abundente cu cheaguri insa atat de abundente ca la cm cat sa umpi jumatate de tampon , dar mai mult cheaguri din ce in ce mai rosiatice..... iar acum au trecut 10 zile de cand trebuia sa imi vina cm si nu stiu de la ce e. eu am un ciclu menstrual neregulat de obicei , dar in ultima luna sunt foarte stresata ... mi-a-ti putea spune ce e ?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Buna seara. Posibil sa fie doar o tulburare hormonala, oricum cel mai bine este sa mergi la ginecolog!