mi-am început viata sexuala si meționez ca a fost neprotejat

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Utilizator11611456459 cu 3 ani in urma.

Buna , de 2 saptamani mi-am început viata sexuala si meționez ca a fost neprotejat si de atunci am început sa urinez des de vreo 10 ori pe zi si ma ustura foarte tare cand urinez iar inainte sa urinez simt asa un disconfort ca si cum ma anunta ca trebuie sa merg la baie si ma înțeapa foarte rare zona intima simt niste înțepaturi de simt ca mor...mi-ati putea recomanda ceva de la farmacie pt asta ori ati putea spune cauza ? va rog mult ca ma ingrijorez foarte tare ...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/cum-pot-fi-prevenite-bolile-cu-transmitere-sexuala_16007