problemele ale menstruatiei

Disfunctii sexuale feminine

Postata de nutsa00545 cu 10 ani in urma.

buna,am 17 ani si cu o saptamina in urma am avut primul contact sexual cu prietenul meu,pe 12 de obicei mi se incepea ciclu, iar acum e 14 si nu se incepe, nustiu ce sa fac, sunt in panica, contactul l-am avut fara prezervativ , insa secretia a fost externa a spermatozooizilor, ce sa fac?

Raspunsuri (1)

AndreeaSkittles

acum 10 ani

Tare desteapta ai fost :) ai auzit de picatura placerii? nu e nevoie de mai mult ca sa faci un bebe! abia au trecut 2 zile,daca nu-ti vine peste cateva zile dute la farmacie si fa-ti un test,iar daca nu ai da-ti 2 palme si nu mai fa sex neprotejat. Nu te supara pe mine dar nu e bine ce ai facut,daca nu faceai p***aa asta nu te mai agitai ca un pepsi acum! :p