probleme menstra

Disfunctii sexuale feminine

Postata de aditza22 cu 11 ani in urma.

buna ziua care poate fi problema prietena mea nu mai are problemele lunare de 5 luni ce poate sa fie :( insarcinata nu este ca a facut test chiar si astazi se poate sa fie insarcinata chiar daca nu arata pozitiv testul ? astept raspuns cat mai repede va multumesc

Raspunsuri (1)

Carpe Diem

acum 11 ani

5 luni si nu a ajuns la ginecolog?! Trebuie sa mearga la ginecolog si endocrinolog pt a afla cauzele si a primi tratamentul adecvat!