OARE E POSIBIL SA FIU INSARCINATA?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de cl@u cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA.AM SI EU O INRTEBARE DACA MA POATE AJUTA CINEVA.AM 2SAPTAMANI DE CAND MI-A INTARZIAT MENSTRUATIA.AM FOST LA GINECOLOG SI MI-A DAT SA IAU DUPHASTON.M-A PUS MAI INTAI SA FAC UN TEST DE SARCINA CARE A IESIT NEGATIV. LA CONTROL NU A PUTUT SA ISI DEA SEAMA DACA SUNT INSARCINATA.IAU PASTILE DE 4ZILE SI NU MI-A VENIT.OARE E POSIBIL SA FIU INSARCINATA ?SA SE FI INSELAT TESTUL?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Da, e posibil. Refa acum testul si vezi.

geagea88

acum 13 ani

pai dupa duphaston trebuie sa astepti 2 saptamani sa iti vina ,cel putin asa mi-a zis mie medicul