Întrebare

Disfunctii sexuale feminine

Postata de MembruMobileApp1491833754 cu 7 ani in urma.

Buna . In urma cu 2 saptamâni , eu si cu prietenul meu sa zicem ca ne-am jucat , nu am facut sex , mai mult excitare . Acum o saptamana trebuia sa imi vina in mod normal menstruația însă nu mi-a venit . Tin sa precizez ca aveam un ciclu menstrual regulat .

Raspunsuri (1)

Psiholog Jeni Chiriac

acum 6 ani

Uneori ciclul menstrual se poate deregla. Cu siguranta nu sunt probleme in prezent