Maria

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Elee cu 10 ani in urma.

Buna . Am o problema destul de grava . In urma cu 2 zile am intretinut primul act sexual dar nu mi-a curs sange , specific sa nu am folosit prezervativ a fost pentru prima data la amandoi , si nu mi-a curs sange , iar ejacularea a fost afara. A 2a zi m-am trezit cu o durere sub coaste si simt o inflamatie puternica , acel rinichi este cazut si am mai avut probleme , in dimineata asta am mers la toaleta si mi-a curs sange , eu cred ca este de la vagin . Dar nu imi dau seama care este cauza . Ma pute-ti ajuta ?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultat medicul internist pentru evaluare: analize de laborator , ecografie abdominala- pentru a vedea starea rinichilor.

Elee

acum 10 ani

Ma gandesc la o sarcina , dar in actul sexual nu a curs sange , este posibil sa curga din cauza himenului acum?