ma inteapa si ma ustura sanul

Disfunctii sexuale feminine

Postata de MembruMobileApp1498755121 cu 6 ani in urma.

buna ziua de 1 saptamana am intepaturi in sanul stang cand in sfarc cand intro parte a sanului.Mam imbolnavit de 2 ori luna aceasta la diferenta de 2 saptamani,dar imi vine foarte putin si o culoare maro cateodata cheaguri mici de sange.cateodata nu stiu daca intepaturile sunt la san sau la inima.ma puteti sfatui?am 29 ani

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/afectiuni-ale-sanului-probleme-ale-mameloanelor_8713