Lipsa poftei sexului?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de MembruMobileApp1508733211 cu 6 ani in urma.

Buna ziua.Am o sotie minunata dar cand vine vorba de sex nu ai prea place ai vine pofta o data pe luna si in timpul sexului nu simpte nimic.Am incercat cu preludiu, sarutari pe tot corpul geluri cu incalzire.tot felul de creme,vibratoare de diferite marimi.Stimularea clitorisului dar degeaba nici un rezultat.Va rog sa imi dati un sfat.Multumesc

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-feminine/libidoul-scazut-la-femei_9896

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna seara! Daca este si ea de acord, adresati-va unui psihoterapeut. Pot fi lucruri care sa depinda, inca, de dvs si de ceea ce ii transmiteti, sau alte aspecte, foarte profunde, care tin de ea. Toate cele bune!