Intepaturi in zona vaginului

Disfunctii sexuale feminine

Postata de evcorina cu 14 ani in urma.

exista un diagnostic sau o cauza frecvanta a intepaturilor vaginale?ma confrunt cu acest fenomen desi consultul ginecologic nu a aratat nici un aspect care le-ar putea genera.Mi-ar fi de foarte mult ajutor orice informatie a-ti avea.Merci mult

Raspunsuri (8)

andy

acum 14 ani

incearca si fa ti un test ,boala poate fi herpes genital simplu 1 asa se numeste trebuie sa ti faci niste teste nu multi doctori stiu despre acest herpes simplu 1 dar merita sa incerci insanatosire grabnica

Bacu Crina

acum 14 ani

Intepaturile din zona vaginala apar si in afara actului sexual?

mihaelaaa

acum 13 ani

da apar dar ele nu sunt normale consulta mmedicul

ana maria

acum 12 ani

buna,ma confrunt cu aceasta problma de mai bine de 6 luni.Sunt niste intepaturi de genu acelor de ac, foarte puternice.Am consultat un medic ginecologic si se pare ca aceste intepaturi se datoreaza ciclurilor neregulate.

ioana

acum 12 ani

poate fi o pietricica undeva in sistemul urinar, intepatura se simte in vezica urinara ca si cum ar fi in vagin.

mihaela

acum 10 ani

este posibil sa-ti fi intrat o aschie in putulica. masraza-te

MIhaela

acum 10 ani

esti prea p***a Mihaela mersi!

dya

acum 10 ani

Buna....si eu ma confrunt cu aceasta problema de ceva vreme...desi am fost la multi medici....tu ai reusit sa scapi?