intarziere

Disfunctii sexuale feminine

Postata de MembruMobileApp150330210426064 cu 8 ani in urma.

Buna ziua. Ultima data am avut menstruatie acum 2 luni. Insa la inceputul lunii, am avut sangerarea doar o zi. Ultimul act sexual a fost acum mai mult de o luna, si protejat. Nu mi a mai intarziat atat de mult, si am inceput sa amsemne de intrebare. Mentionez ca am facut si un test de sarcina si a iesit negativ. Dar tot nu mi dau seama care ar fi problema

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Buna ziua. Inseamna ca este o dereglare hormonala; cel mai bine ar fi sa consultati un medic ginecolog. Toate bune.

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Va recomand un produs natural din plante medicinale cu efect de echilibrare a producţiei de estrogeni şi progesteron.Se poate utiliza concomitent cu alte medicamente.Cel mai indicat este un consult medical pentru stabilirea unui tratament adecvat.Multa sanatate!