Intârziere menstrratie,teste negative

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Andreeawhatsapp cu 9 ani in urma.

Buna dimineata.Fiti amabili,am si eu o nelămurire si as dori sa ma ajutați. Ultima menstruație am avut-o pe data de 12 Septembrie si au trecut aproape 3 saptamâni si inca nu mi-a venit.Intr-adevar am avut contact sexual neprotejat dar nu s-a intamplat nimic,ejacularea a avut loc afara. Pe lânga asta pe data de 19 am facut un test de sarcina iar rezultatul a fost negativ,pe data de 23 am facut altul,acelasi rezultat negativ iar pe data de 28 am repetat din nou acest test rezultatul fiind bineinteles tot negativ. Nu-mi explic ce se întâmpla,chiar daca menstruația mea nu este regulata niciodata nu mi-a întârziat atat de mult. Tin sa va spun ca pe data de 5-6 Octombrie am avut o secretie putin maronie asa. Sunt foarte speriata. Va rog din suflet sa mi dati un raspuns. Va multumesc anticipat!!!!M

Raspunsuri (1)

Andreeawhatsapp

acum 9 ani

Imi cer scuze nu am specificat era vorba de 19,23 și 28 Octombrie nu Septembrie .