infectie genitala

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Danieladinca cu 9 ani in urma.

buna ziua.am si eu o problema dupa ce am contact sexual cu prietenul meu am usturimi si mancarimi.eu tot timpul am luat antiimflamatoare,ovule ,unguente si imi trecea.ma gandesc ca poate are el vreo infectie de imi apare doar dupa actul sexual.imi puteti da un sfat?multumesc

Raspunsuri (3)

Psih. Stefania Budacu

acum 9 ani

Buna seara. Mergi la un ginecolog, acolo vei afla ce aveti de facut. Toate bune!

Danieladinca

acum 9 ani

As fi mers la ginecolog dar nu are el timp pentru ca munceste.si vroiam un sfat pana vom ajunge si la medic.multumesc

sabina

acum 8 ani

Buna seara! Mergeti la ginecolog si nu apelati la tratament dupa ureche pentru ca poate dauna.Vi-l recomand cu caldura pe domnul doctor Silviu Istoc,este tanar si profesionist.II puteti scrie si pe facebook despre problema dumneavoastra pentru ca va va raspunde cu siguranta.Sanatate!