in cat timp trece efectul anticonceptionalelor

Disfunctii sexuale feminine

Postata de dana.z cu 10 ani in urma.

in cat timp trece efectul anticonceptionalelor?, sa am un ciclu menstrual regulat pt ca s-a dereglat de tot. au trecut 4 luni de la ultima pastila, am avut menstruatie de 3 ori dar ffff putina si maro inchis. as putea lua duphaston, pt ca, cred, ca e o derglare hormonala, si in ce zi sa incep sa iau, cate, si pt cate zile? va rog sa-mi raspundeti!!!

Raspunsuri (1)

eu

acum 10 ani

Te sfatuiesc sa faci control,nu lua duphaston dupa ureche,eu am avut 4 luni de intaziere si a trebuit sa fac control,in urma caruia mi-a fost prescris duphoston si ovule....Parerea mea sincera este controlul!