gram plus gram minus

Disfunctii sexuale feminine

Postata de silvika cu 12 ani in urma.

buna,cu cateva luni in urma am facut testul papanicolau si dr ginecolog a spus ca am infectie gram plus gram minus,mi.a prescris un tratament dar nu l.am luat,imi puteti spune ce pot cumpara de la farmacie fara prescriptie sau sa o tratez natural?

Raspunsuri (1)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 12 ani

1. Nu exista o infectie cu aceasta denumire. Acesta este doar tipul germenilor - gram negativi sau gram pozitivi .
2. Ai pus intrebarea intr-o sectiune nepotrivita, incearca mai bine la afectiuni ginecologice, cu precizarea corecta a tip de infectie.