fara rezultat

Disfunctii sexuale feminine

Postata de topoly cu 13 ani in urma.

de la 18 ani,de cand am inceput viata sexuala pana la 25 de ani,nu am descoperit ce inseamna a excitarti. sunt medicine care ma pot face a reusi a simti acest sentiment? de multe ori nici nu ma umezesc. care e problema nici eu nu stiu.ma simt imperfecta. ma puteti aj cu un consiliu macar? va multumesc

Raspunsuri (2)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Buna,
Eu nu cred ca esti imperfecta si cred ca exista in viata ta momente cand ai fost foarte excitata sexual, dar posibil sa le fi uitat. Poate chiar inainte de 18 ani.
Hai sa facem un experiment: uitat-te la un filmultz hot de pe site-urile pt adulti si spune-ne ce simti?

gabihanu

acum 13 ani

Produsul naturist Vital Woman este special creat pentru femei. Iata cateva efecte : cresterea performantelor fizice si psihice, efect afrodisiac, efect antistress, cresterea apetitului sexual, efect antidepresiv, actiune hepatoprotectoare, efect antiinflamator si dezinfectant, reducerea durerilor din timpul menstrelor, stimularea activitatii ovarelor,
scaderea labilitatii emotionale si altele. Pentru detalii si comenzi accesati : www.suplimentenaturiste.eu sau contactati-ma la [email protected].