ejaculare

Disfunctii sexuale feminine

Postata de adryanna84 cu 13 ani in urma.

buna ma numesc adriana si am si eu o problema.de citiva ani nu mai simt ca ejaculez incerc dar nu pot ce este de facut

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Este vorba despre ejaculare feminina?

Marina

acum 13 ani

Daca esti femeie nici nu ai cum sa ejaculezi. Barbatii ejaculeaza. Poate te referi la orgasm.

Iuli

acum 13 ani

Ba nu, si femeile ejaculeaza. Este vorba de orgasmul vaginal si de stimularea punctului G si este o eliminare de lichid din niste glande. Daca simti ca iti vine sa ejaculezi si nu poti, incearca prin stimularea clitorisului. Si relaxeaza-te. Pana la urma va functiona, ai sa vezi.