Ejaculare feminina?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de membru244612 cu 10 ani in urma.

Acum o luna iubitul meu m-a dezvirginat si de atunci am facut-o de vreo 5 ori. La inceput a fost durere maxima, dar acum e mai bine, numai ca am inceput sa simt ceva ciudat, si anume o apasatoare senzatie de urinare. Pot sa ma abtin, dar imi vine sa-l opresc si sa fug la baie sa urinez. Intrebarea mea este: exista posibilitatea ca daca imi dau drumul, ca sa zic asa, sa am ejaculare feminina? Sau s-ar putea sa fie chiar urina?

Raspunsuri (6)

buna

acum 10 ani

Daca esti capabila de asa cum au destule femei trebuie sa ajungi cumva si la un apogeu al placerii. Nu cred ca apare senzatia de ejaculare asa oricand.
Nu-ti ramane daca sa inceri la urma urmei, vb cu partenerul si explica-i ce simti ca sa nu fie surprins. deci da-ti "dai drumul"...si o sa vezi ce este.

oana

acum 10 ani

da,este ca o senzatiede urina...si eu simt la fel, dar nu e urina este ejacularea feminina....iubitului meu ii place atat de mult cand se intampla...stai linistita, nici eu nu am stiut ce este la inceput,tot timpul fugeam la baie....o sa treaca cu timpul si senzatia asta si dupaia o sa itidai drumuldirect...am trecut exact prin ce treci tu acum....

Marinela

acum 10 ani

Eu mi-am imbunatatit performanta sexuala cu ajutorul unui produs numit Femmax. Produsul e 100% natural si nu mi-a provocat vreun efect advers. M-am decis sa fac acest tratament cu Femmax deoarece ajungeam foarte greu la orgasm si asta era destul de neplacut. Colegele mele povesteau ca au orgasme multiple, iar eu ma chinuiam sa obtin un singur orgasm si cateodata nu-l atingeam nici pe ala. Am cumparat suplimentul de pe http://femmax.ro si pot sa spun ca sunt multumita de rezultate!

onitza10

acum 10 ani

Si eu am folosit suplimentul Femmax si pot spune ca sunt superincantata de rezultatele pe care le-am obtinut cu el. Dorinta sexuala si apetitul meu sexual a crescut destul de mult, iar ce m-a incantat cel mai mult e ca am obtinut pentru prima oara orgasme multiple. Am terminat cura acum 2 zile si sper ca rezultatele sa fie permanente!

Utilizator11528719525

acum 5 ani

Buna seara
Am inteles din comentariul dumneavoastra ca a-ti folosit tablete FEMAX, va rog sa-mi spuneti cum a-ti folosit aceste tablete , adica vreau sa spun a-ti folosit tabletele doar inainte de actul sexual sau ati facut tratament pe o perioada mai lunga.
Va rog mult sa-mi spuneti in ce sens v-ati inbunatatit performantele sexuale , adica vreau sa spun ca ati simtit o stare de relaxare sau va creat o stare de excitatie in timpul actului sexual.
I-mi cer scuze ca va deranjez cu aceste intrebari dar si eu ma confrunt cu lipsa orgasm si nu stiu cu as putea rezolva aceasta problema.
Va multumesc

Tita Pestoaica

acum 9 ani

Eu am avut parte mereu cu fostul meu iubit de orgasme cu ejaculare... Pare a fi pipi. ai senzatia ca iti vine sa faci pipi, insa este altceva...e ceva placut, lasa-te dusa de val, simte-te unica!