dureri de burta 4 zile consecutiv

Disfunctii sexuale feminine

Postata de antonyya cu 10 ani in urma.

buna am 18 ani si am facut sex neprotejat cu partenerul si am luat pastila de a doua zi si dupa 24 ore am facut din nou neprotejat deoarece prezervativul il strange,a fost dureros si am facut de mai multe ori in aceea noapte,dar a doua zi au inceput niste dureri de burta.de 4 zile am dureri de burta,episoade scurte si mai ales dimineata.ce poate fi?

Raspunsuri (3)

mirona3

acum 10 ani

Buna. Poate sa fie o anexita , adica o raceala la ovare dar oricum ar trebui sa mergi la un medic ginecolog.Parerile pot fi impartite dar cel mai bine ar fi sa faci un consult ginecologic.Cat despre iubitul tau nu stiu ce varsta are dar ar trebui sa stie ca sunt prezervative pe marimi . Bafta.

ala bala

acum 10 ani

Sugereaza-i prietenului sa-si cumpere prezervativ mai mare.

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evaluare in vederea excluderii unei afectiuni inflamatorii ( endometrita, anexita, etc).