DURERE LA SIN

Disfunctii sexuale feminine

Postata de luminella cu 12 ani in urma.

din cind in cind ma doare sinul sting,prima eco mamara am facut-o acum 1-2 ani
ultima in decembrie 2010 si am spus medicului ca ma doare din cind in cind si nu neaparat inainte de cioclu ,pote fi inainte durerea sau chiar si dupa o saptamina
durerea este sub forma unor intepaturi,SI NU ESTE CONTINUU SE INTIMPLA DIN CIND IN CIND
la sfirsitul saptaminii m-am programat pt o alta eco si la o alta clinica
ultima eco am facut-o la clinica EUROCLINIC
S-A MAI CONFRUNTAT CINEVA CU ASTFEL DE SIMPTOME????MULTUMESC

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Da, poate fi o mastoza, pot fi multe, dar nimic grav. In general cand doare nu e grav, in mod paradoxal. Sper canu luati anticonceptionale, dar banuiesc ca nu se pune problema la varsta dvs. Medicul ginecolog ce a zis? Ar trebui sa va dea un diagnostic si sa va recomande un unguent. Daca nu, consultati alt medic ginecolog.