dupa menstra am ramas cu scurgerii maronii e posibil o sarcina extrauterina?

Disfunctii sexuale feminine Disfunctie sexuala indusa de SSRI

Postata de MembruMobileApp1504690815 cu 6 ani in urma.

pe 20 august a venit menstra incepand cu scurgerii maronii si care continua si dupa ,am facut un test sarcina kre a iesit slab pozitiv,am fost la ecograf si nu sa gasit nimic si am fost trimisa sa fac Bhcg care primul rezultat a fost 42.49 si al doilea 30.9 .e posibil sa am sarcina extrauterina mai ac***a una acu 2 ani?de ce mai continua scurgeriile maronii?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-asociate-sarcinii/sarcina-ectopica-simptome-complicatii-si-tratament_15115