Disfunctia orgasmica

Disfunctii sexuale feminine

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

as vrea sa stiu daca exista ceva medicamente sigurept.ejk.precoce

Raspunsuri (2)

Emil120864

acum 15 ani

Depinde ce intelegi tu prin ejaculare precoce. Recomandarea mea e sa te ocupi suficient de bine de preludiu, sa-i oferi deja cateva orgasme inainte si abia apoi sa incepi sexul propriu zis. In felul acesta ea va fi complet satisfacuta iar la tine nu mai conteaza cat tine erectia. Daca vei incerca sa-ti opresti ejacularea vei avea numai beneficii. good luck

comentarii utilizatori

acum 14 ani

am o problema stau cu prietenul meu de 7 ani si nu am avut niciodata orgasm de ce?ma plictisesc repede intr/o pozitie si nu imi prea place
?