de ce?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de roseti cu 13 ani in urma.

buna ziua,am sterilet de aproape 2 ani un avort si un copil,as vrea sa stiu daca e normal sa am ciclu 3 zile si dupa o zi face pauza si iarasi ma mai tine o zi alte dati imi vine menstruatia de 2 ori pe luna si ea nu are o data fixa nu mai stiu cand imi vine normal nu am data fixa asta se intampla de ceva vreme.va multumesc.

Raspunsuri (4)

ionica

acum 13 ani

Mergi la un control ginecologic desi, menstruatia poate fi mai abundenta din cauza steriletului. Dureri in timpul menstruatiei ai?

roseti

acum 13 ani

dureri nu am,consultatie miam facut un eco intravaginal nu sa depistat nimik dar momentan nici timpul numi permite de aceea am vrut o parere pe aceasta cale mersi de raspuns

lelia

acum 13 ani

steriletul poate provoca multe nepläceri,am avut si eu probleme.
Dupä ce mi l-a scos dc.am avut liniste.

Georgiana

acum 8 ani

Am 2 copii am făcut un avort anu trecut în ianuarie și în martie am pus sterilet de când l-am pus îmi vine ciclul de 2 ori pe luna am fost la ginecolog și mi-a zis ca nu e nimic oare e normal