De ce nu ajung la orgasm?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de MembruMobileAppralucaralu32 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 26 de ani. Am avut 3 iubiti si nu am reusit niciodată cu niciunul sa ajung la orgasm. Îmi place să fac dragoste cu iubitul meu si reusesc sa simt un pic de placere in timpul actului, dar atât, nu reusesc niciodată sa ma termin. Care sa fie cauza pentru care nu reusesc sa ajung la orgasm?
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna seara. Daca doresti sa discutam ma poti contacta si la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata