De ce ma doare după ce urinez??

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Utilizator11561719961 cu 4 ani in urma.

Buna ,de trei zile am probleme la urinare ,după ce termin de urinat începe sa ma doară și sa ma usture ,dar și in timpul zilei ma doare și am mereu senzația ca îmi trebuie la toaleta ,dar când merg nu fac nimic .
Ce poate fi ?Infectie ? Sau?
Va rog niște sfaturi mi-ar fi de folos .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/candidoza-vaginala-cauze-semne-si-simptome_10816