dc ma doare burta dupa ce ma excit

Disfunctii sexuale feminine

Postata de iuli22 cu 9 ani in urma.

buna ziua am si eu o problema sper sa ma ajute cineva.Aseara mam jucat cu iubitu meu si ma atins pe solduri si pe fese si mam excitat (repet nam facut nimic doar ne jucam),si am inceput sa am niste dureri de burta ma tinut cam un sfert de ora si dupa a inceput sa ma doara sub coasta stanga.oare ce pot face in privinta asta ca nu mai inteleg nimic misa mai intamplat de mai multe ori si in timp ce faceam sex tot asa ma durea si dupa ce terminam de facut sex incepea sa ma intepe burta dar acuma chiar nu am facut nimic doar neam jucat.ma poate ajuta cineva in privinta asta va rog tare mult.

Raspunsuri (1)

Psih. Cristina Nedea

acum 9 ani

Pe site-ul Tineri pentru tineri, poti gasi multe informatii despre diverse probleme ce tin de sexualitate.
Link-ul: http://www.y4y.ro/category/3-programe/2-educatie-pentru-sanatate//
Succes!