dc imi curge

Disfunctii sexuale feminine

Postata de iuli22 cu 9 ani in urma.

buna seara am si eu o problema .imi curge un lichid alb ca cum ar fi branza este granulati mici dar imi curge cu sange ce ar putea fi var rog astept raspuns urgent sunt panicata ca nu stiu ce se intampla cu mine

Raspunsuri (2)

iuli22

acum 9 ani

Simptome si semne - Inflamatia se traduce prin pierderi vaginale anormale (leucoree), uneori sangerande, printr-o senzatie de arsura, prin mancarimi. Raporturile sexuale pot fi dureroase (dispareunie). Se manifesta printr-un miros neplacut de peste sau o secretie excesiva, cremoasa, de culoare cenusie sau cu aspect de branza de vaci usturime, dureri intensificate de urinat si de raporturi sexuale, pierderi vaginale anormale (leucoree), uneori sangerande. Uneori se instaleaza si mancarimi violente.

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este vorba de o infectie vaginala care trebuie investigata si tratata corespunzator de catre medicul ginecolog.