dati-mi va rog un rasp!!

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Florentina98120 cu 12 ani in urma.

este normal in timpul actului sexual,doar la un moment dat ,sa se auda unele zgomote din vagin(ca de eliberare a aerului) si in momentul acela scurgerea excesiva a lichidului vaginal??????? vreau sa stiu de ce??va rog,dati-mi un rasp pt ca ma simt frustata din cauza asta! Multumesc

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Zgomotele sunt normale, mai ales in anumite pozitii. Nu am inteles ce e cu scurgerea excesiva in schimb.

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 12 ani

De ce va nemultumeste acea secretie vaginala? Cum sste diferita de cea din restul zilei? Are un miros sau un aspect mai deosebit?