Credeti k e posibil sa fiu deja insarcinata?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de ema1988 cu 13 ani in urma.

Am fost la medic si la ecograf si mi s-a spus k am unele chistulete mici pe ovare iar medicul mi-a dat tratament cu flamexin,ciprobay,si vitamina e pentru ca a spus ca nu am nici un fel de problema in a ramane insarcinata si mi s-a spus sa incep tratamentul din prima zi a menstruatiei,asa am facut si m-a tinut cm doar o zi. Credeti k e posibil sa fiu deja insarcinata?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Fa un test de sarcina si vei afla. Nu cred ca niste straini pe un forum iti pot rapsunde la aceasta intrebare.