Col uterin

Disfunctii sexuale feminine

Postata de rodica1110521 cu 12 ani in urma.

Fata mea si-a inceput viata sexual de peste patru ani dar nu poate avea copii.
Unul dintre motiva ar fi , col uterin mai scurt cu un centimetru . E posibil ? Si ce inseamna mai precis ?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Spermograma partenerului este buna?

rodica1110521

acum 12 ani

DA

anonim

acum 12 ani

raspunsuri la aceste intrebari de fapt ar trebui sa la primim de la medici,corespondam cu Sfatul medicului.ro nu?????