ciclu menstrual

Disfunctii sexuale feminine

Postata de membru229417 cu 11 ani in urma.

am avut relatii dupa mestruatie...imi faceam griji si eu si partenerul meu ka sa nu ramin insarcinata...am fakut testu dupa 4 saptamini si e negativ,inka au trekut deja 33 de zile si nu apare menstruatia...e posibil ka testul sa fi komis o greseala sau kiar nu sunt insarcinata?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ambele variante sunt posibile. Este recomandat sa consultati medicul ginecolog.