ce se intampla??

Disfunctii sexuale feminine

Postata de sony_jony cu 13 ani in urma.

buna ziua,de cateva zile am niste scurgerii maronii spre rosu desi dureri nu am.pana acum 1 luna activitate sexuala aveam o data pe saptamana dar de atunci am contact de 2-3 ori pe saptamana.nu inteleg de la ce sunt aceste nenorocite de scurgeri.in prima zii de la aparitia scurgerilor am crezut ca e vorba de o raceala pe care am tratat-o.nu stiu ce sa mai fac.va rog astept un raspuns

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Ai avut contacte neprotejate? Ai facut un test de sarcina? Ginecologul ce spune?

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Un consult de specialitate este bine venit.

roxana

acum 13 ani

te sfatuiesc sa te duci sa iti faci un control serios deoarece si eu am avut probleme asemanatoare si trebuiesc tratate ca atare.folosesti anticonceptionale?