Ce poate fi acest țesut?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de MembruMobileApp306465 cu 8 ani in urma.

Bună ziua am și eu o problema va rog dacă ma puteți ajuta. Astăzi mi-a început menstruația și am observat ca am eliminat aceasta bucata de țesut. Ce poate fi menționez ca în ultima luna am luat anticoncepționale Rigevidon. Observ ca nu pot atașa imaginea aici este vorba de un țesut moale și destul de voluminos am imagini cu acesta cuma as putea sa le trimit?

Raspunsuri (1)

diana

acum 8 ani

mergi la medic si explica-i ce s-a intamplat. cu siguranta vei obtine un raspuns. nu este normal sa elimini asa ceva.